در حال بارگزاری
حذف لودینگ

کمپین کاروان همدلی:کاروان یاری رسانی به خیریه وحدت

کمپین کاروان همدلی؛ کاروان یاری‌رسان دختران کم‌توان ذهنی
 
مدیر روابط عمومی مرکز خیریه معلولین ذهنی وحدت از تشکیل کمپین تازه‏ای برای یاریرساندن به دختران کم‎توان ذهنی این مجموعه خبر داد و اظهارکرد: پس از اجرای موفق کمپین چوب‌لباسی برای تامین مایحتاج نوروزی معلولان خیریه وحدت این بار بر آن شدیم تا با راه‏اندازی کاروان همدلی در تهیه اقلام مواد غذایی در آستانه ماه محرم ، خیران و نیکوکاران را همراه کنیم.
به گفته فریبا جانی، کمپین کاروان همدلی از تاریخ ۲۵ مرداد تا ۱۶ شهریور ماه فعالیت خود را ادامه خواهد داد.
وی با یادآوری این موضوع که این مرکز نزدیک به نیم قرن سابقه در محله هروی، اکنون از ۱۸۶ مددجو دختر معلول ذهنی  به طور شبانه روزی نگهداری می‎کند اظهارکرد: تمام نیازهای این دختران توسط این مرکز پوشش داده می شود .
جانی با بیان این مطلب که در شرایط سخت اقتصادی اکنون و نیز موج اپیدمی کرونا مرکز با افزایش چند برابری هزینه ها مواجه شده است، خاطرنشان کرد: امیدواریم با جمع آوری مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان بتوانیم کمک خیران را برای تهیه اقلام غذایی این مددجویان را داشته باشیم .وی یادآورشد: شماره حساب ۵۸۹۲۱۰۱۱۲۱۶۷۵۳۸۹ بانک سپه شعبه خالد اسلامبولی به نام مرکز خیریه معلولین ذهنی وحدت و کد دستوری ۹۸۹۸۹۸*۴*۷۳۳ برای جمع آوری کمک خیران در نظر گرفته شده است. نیکوکاران عزیز می توانند با ارسال  مواد خام خوراکی به مرکز خیریه معلولین ذهنی وحدت به نشانی پاسداران انتهای بوستان دوم خیابان مجید افشاری یا ساقدوش کوچه وحدت پلاک ۴ هم درطرح «کاروان همدلی» مشارکت داشته باشند.

اشتراک گذاری :
free hit counter