بازدید شهردار منطقه 4 تهران و اعضای شورای شهر از مرکز خیریه وحدت

بازدید شهردار منطقه 4 تهران و اعضای شورای شهر از مرکز خیریه وحدت

در تاریخ 28 تیرماه 1402 بازدید شهردار منطقه 4 تهران و اعضای شورای شهر از مرکز خیریه وحدت صورت پذیرفت. در این روز، ریاست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی خانم دکتر معدنی، به همراه رییس کمیسیون سلامت و محیط زیست آقای دکتر پیرهادی، و خدمات شهری و ریاست کمیسیون نظارت حقوقی شورای شهر خانم دکتر سلیمانی، به همراه شهردار منطقه چهار دکتر کمالی زاده و معاونین ایشان، از مرکز خیریه معلولین ذهنی وحدت بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید که با حضور مدیرعامل مرکز وحدت آقای خانکی و خانم کیان مدیریت مجموعه همراه بود در مورد مشکلات این مرکز و شرایط کار با دختران ساکن این مجموعه صحبت شد و مشکلاتی که این گروه از افراد جامعه و خانواده های ایشان درگیر هستند مطرح شد.

با توجه به اولویت سلامت روان و جسم این مددجویان، نبودن فضای پارک مختص و مناسب سازی شده این گروه از جامعه یک نیاز مبرم در این جلسه توصیف گردید. همچنین کمبود فضای اطلاع رسانی جهت آشنایی آحاد مردم با رنج ها و مشکلات این مددجویان خانواده ها و موسسات شبانه روزی به مانند خیریه وحدت، و نقصان در فضاهای اجتماعی و تبلیغی در سطح شهر عنوان شد.

شما می توانید گالری تصاویر این بازدید را در این صفحه مشاهده کنید: آلبوم تصاویر بازدید شهردار منطقه 4 تهران و اعضای شورای شهر از مرکز خیریه وحدت

 

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *